KONTAKT – SERWIS MECHANICZNY
 

 

                         
  Piotr Świderski   Piotr Świderski
Dyrektor techniczny

Tel: 22 546 17 00
Fax: 22 644-67-69
piotr_swiderski@zaborowski.com.pl
  Adam Samsel   Adam Samsel
Kierownik serwisu

Tel: 22 546 17 28
Fax: 22 644-67-69
Kom. 728-859-173
samsel@zaborowski.com.pl
     

Paweł Magdziarz
Koordynator serwisu

 

Tel: 22 546 17 00 w. 1

Tel: 22 546 17 23 (bezpośredni)

Tel: 22 546 17 24 (bezpośredni)
Fax: 22 644 67 69

magdziarz@zaborowski.com.pl 
 
                         
     

 

 

   

 

 

  Maciej Ratajczyk  

Maciej Ratajczyk
Doradca serwisowy

 

Tel: 22 546 17 00 w. 1

Tel: 22 546 17 23 (bezpośredni)

Tel: 22 546 17 24 (bezpośredni)
Fax: 22 644 67 69

mratajczyk@zaborowski.com.pl
 
                         
  Jarosław Sobieszek  

Jarosław Sobieszek
Doradca serwisowy

Tel: 22 546 17 00 w. 1

Tel: 22 546 17 23 (bezpośredni)

Tel: 22 546 17 24 (bezpośredni)
Fax: 22 644 67 69
sobieszek@zaborowski.com.pl
  Rafał Kotliński  

Andrzej Puniewski
Doradca serwisowy

 

Tel: 22 546 17 00 w. 1

Tel: 22 546 17 23 (bezpośredni)

Tel: 22 546 17 24 (bezpośredni)
Fax: 22 644 67 69

andrzej.puniewski@zaborowski.com.pl

     

Krzysztof Suterski
Doradca serwisowy

 

Tel: 22 546 17 00 w. 1

Tel: 22 546 17 23 (bezpośredni)

Tel: 22 546 17 24 (bezpośredni)
Fax: 22 644 67 69

suterski@zaborowski.com.pl

 
 
 

 

 

 

Adrian Marczak
Asystent serwisu


Tel: 22 546 17 00 w. 1

Fax: 22 644 67 69

adrian.marczak@zaborowski.com.pl 
     

Przemysław Doliński
Asystent serwisu


Tel: 22 546 17 00 w. 1

Fax: 22 644 67 69

przemyslaw.dolinski@zaborowski.com.pl 
         
  PRZEDSTAWIAMY
Nissan
QASHQAI   Nissan NOTE   Nissan MICRA

ZUPEŁNIE NOWA MICRA!

  POZNAJCIE NISSANA NOTE   POZNAJCIE NISSANA MICRA
ZOBACZ WIĘCEJ ›
  ZOBACZ WIĘCEJ ›   ZOBACZ WIĘCEJ ›
Nissan   Nissan   Nissan
         
 
Nissan Zaborowski
  Facebook

FACEBOOK DEALER

Tweeter

@DEALER TWEET

Facebook

FACEBOOK NISSAN

Tweeter

@NISSAN

 
 
 
 
 

 
Nissan Zaborowski
 
           
  NISSAN ZABOROWSKI Sp. z o.o. ADRES GODZINY OTWARCIA    
           
 

O FIRMIE

DOJAZD

 

MAPA SERWISU

 

ul. Puławska 276
02-819 Warszawa

Tel: 22 546 17 00 w. 0
Tel: 22 546 17 11 (bezpośredni)
Fax: 22 644 67 69

e-mail: recepcja@zaborowski.com.pl

Salon
poniedziałek - piątek: 9.00-19.00
sobota: 10.00 - 16.00

Komis
poniedziałek - piątek: 9.00-19.00
sobota: 10.00 - 16.00

Serwis mechaniczny i części
poniedziałek - piątek: 7.00-20.00
sobota: 8.00 - 16.00

Serwis blacharsko-lakierniczy
poniedziałek - piątek: 7.00-19.00
sobota: 8.00 - 14.00

 

Nissan Zaborowski

 

Treść serwisu prawnie chroniona © 2015 Nissan Zaborowski Sp. z o.o.  |  Polityka prywatności  |  Wykonanie strony Wykonanie strony Quicknet.pl Quicknet